Stavanger 2013

Stavanger 2013 logo
Takk for en flott uke!
Artikkelbilde

Oversikt over programsekvenser

Oppdatert 7.7.13 21.15
1. Ålesund speidergruppe 1
1. Ås speidergruppe 1
1. Bamble speidergruppe 1
1. Batnfjord speidergruppe 3
1. Biri speidergruppe 4
1. Birkerød trop* 2
1. Bjørkelangen speidergruppe 4
1. Bodø speidergruppe 4
1. Brandbu speidergruppe 4
1. Bråstad MSK speidergruppe 3
1. Brevik speidergruppe 1
1. Brunlanes FSK speidergruppe 4
1. Bryn speidergruppe 4
1. Drammen speidergruppe 2
1. Egersund speidergruppe 3
1. Eidsvoll speidergruppe 4
1. Eiksmarka speidergruppe 3
1. Eydehavn speidergruppe 3
1. Farsø Flok og Trop* - DDS - Danmark 2
1. Fauske speidergruppe 4
1. Fjøsanger speidergruppe 1
1. Fræna Elnesvågen speidergruppe 3
1. Fredensborg* - DDS - Danmark 4
1. Fredrikstad speidergruppe 2
1. Grimstad MSK speidergruppe 3
1. Grue speidergruppe 1
1. Gullaug speidergruppe 2
1. Gulseth speidergruppe 1
1. Harstad speidergruppe 2
1. Haslum speidergruppe 3
1. Haugerud speidergruppe 4
1. Heistad speidergruppe 1
1. Herøya speidergruppe 1
1. Hof speidergruppe 1
1. Hokksund speidergruppe 4
1. Hole speidergruppe 4
1. Høvåg speidergruppe 2
1. Høvik speidergruppe 3
1. Jeløy speidergruppe 1
1. Jevnaker speidergruppe 4
1. Klampenborg Gruppe* 2
1. Kolbotn speidergruppe 1
1. Kolsås speidergruppe 3
1. Laksevåg speidergruppe 1
1. Langesund sjøspeidergruppe 1
1. Langhus speidergruppe 1
1. Leirvik speidergruppe 2
1. Levanger speidergruppe 1
1. Lier speidergruppe 2
1. Lone speidergruppe 1
1. Lørenskog 3 speidergruppe 4
1. Lura speidergruppe 3
1. Lyngdal speidergruppe 2
1. Lysaker speidergruppe 3
1. Nesodden/Jaer speidergruppe 1
1. Nesset speidergruppe 3
1. Nordstrand speidergruppe 4
1. Nøtterøy speidergruppe 4
1. Øvsttun speidergruppe 1
1. Øyestad speidergruppe 3
1. Øystese sjøspeidergruppe 1
1. Råde speidergruppe 1
1. Rauma Åndalsnes speidergruppe 3
1. Risør speidergruppe 3
1. Røa speidergruppe 4
1. Rykkinn speidergruppe 3
1. Ryom / Sivestad - DDS - KFUM - Danmark 2
1. Sandefjord speidergruppe 4
1. Sandnes speidergruppe 3
1. Sandsvær speidergruppe 4
1. Sandvollan speidergruppe 1
1. Sannidal speidergruppe 1
1. Selfors speidergruppe 3
1. Ski speidergruppe 1
1. Skjold speidergruppe 1
1. Skotfoss speidergruppe 1
1. Skougum speidergruppe 3
1. Skudesneshavn sjøspeidergr. 2
1. Slattum speidergruppe 4
1. Søgne sjøspeidergruppe 2
1. Sola speidergruppe 3
1. Solum speidergruppe 1
1. Stette speidergruppe 1
1. Stokmarknes speidergruppe 2
1. Storåsen speidergruppe 1
1. Sundby - DDS - Denmark 2
1. Tananger sjøspeidergruppe 3
1. Tanum speidergruppe 3
1. Tverlandet speidergruppe 4
1. Tyristrand speidergruppe 4
1. Våler speidergruppe 1
1. Vålerenga speidergruppe 4
1. Vang Speidergruppe 2
1. Vanse speidergruppe 2
1. Vedavågen sjøspeidergruppe 2
1. Vegårshei MSK speidergruppe 3
1. Vegsund speidergruppe 1
1. Vennesla speidergruppe 2
1. Vinne speidergruppe 1
1. Voss speidergruppe 1
10. Trondheim speidergruppe 4
11. Trondheim MS speidergruppe 4
11th Edinburgh North East Scouts* - Scotland 2
14 Haugesund KFUK KFUM 2
16. Bergen speidergruppe 1
17. Oslo Kampianerne speidergruppe 4
18. Bergen speidergruppe 1
1ere Rixheim - Scouts et Guides de France Rover
1st Brussels (British) Scouts* - Belgium 2
1st Melbourne*, Derbyshire - England 3
2. Bestum sjøspeidergruppe 4
2. Birkerød* - DDS - Danmark 4
2. Flekkefjord MS speidergruppe 3
2. Frei Rensvik speidergruppe 3
2. Gjerpen speidergruppe 1
2. Kristiansand FSK speidergruppe 2
2. Lier speidergruppe 2
2. Nøtterøy speidergruppe 4
2. Risskov* - DDS - Danmark Rover
2. Romedal speidergruppe 2
2. Sandnes sjøspeidergruppe 3
2. Stavanger speidergruppe 3
21st Aberdeen* - SKotland 3
23. Bergen speidergruppe 1
25. Stavanger KFUK-KFUM-Speidere 3
2nd Inverness (Kingsmills) Scout Troop* - UK 4
3 Vesterbro Vildgæssene* 4
3. Drammen speidergruppe 2
3. Eidsvoll speidergruppe 4
3. Eiksmarka 1 KFUK-KFUM speidere 3
3. Fræna Aureosen speidergruppe 3
3. Kristiansand speidergruppe 2
3. Laksevåg sjøspeidergruppe 1
3. Nøtterøy speidergruppe 4
3. Rauma Isfjorden speidergruppe 3
3. Skien speidergruppe 1
4. Bergen-Sandviken speidergruppe 1
4. Fredrikstad speidergruppe 2
4. Kristiansand speidergruppe 2
4. Vidåpen 3
5. Ålesund speidergruppe 1
5. Eidsvoll speiderguppe 4
5. Skien MS speidergruppe 1
55th Kincorth* - Scotland -UK 4
6. Aalborg* - Danmark 4
6. Drammen MS speidergruppe 2
6. Larvik speidergruppe 4
6. Narvik speidergruppe 2
7. Kristiansand sjøspeidergruppe 2
8. Moss speidergruppe 1
8. Oslo Romsås speidergruppe 4
8. Skien speidergruppe 1
96 Szczep "Niger"* - Poland 4
Åfjord speidergruppe 4
Åkilde gruppe* - Danmark 2
Akland FSK speidergruppe 3
Åkra speidergruppe 2
Ålgård KFUK/KFUM-speidere 3
Åmli speidergruppe 3
Angel Saxerne - KFUM - Danmark Rovere
Arendal MSK speidergruppe 3
Arna MSK speidergruppe 1
Åros speidergruppe 2
Asker 1. speidergruppe 3
Askim speidergruppe 3
Askøy MSK speidergruppe 1
Atrå og Austbygde speidergruppe 4
Bagn speidergruppe 4
Bankager Gruppe* - KFUM - Danmark Rover
Bankeryds scoutkår* - Sverige 4
Barkeryds scoutkår* 4
Baunehøj Gruppe* - DDS - Danmark 2
Begnadalen speidergruppe 4
Bekkefaret KFUK-KFUM 3
Bellahøj gruppe* - De grønne pigespejdere - Danmark 4
Berga Scoutkår* 2
Bergen MS speidergruppe 1
Bezirk Paul Schneider Rover
Birkenes speidergruppe 2
Bjarescoutkår* - Sverige 2
Bjarreds scoutkår* - Sverige 1
Bjørgvin KFUK-KFUM Rover
Bjørnemyr speidergruppe 1
Blakstad KFUK-KFUM 4
Bøler speidergruppe 4
Bønes speidergruppe 1
Borbjerg gruppe* - KFUM - Danmark Rover
Borg speidergruppe 3
Boy Scouts of America Troop 230 - USA 3
Braemar Scout Troop* - Skotland 1
Bromølla Scoutkår* - Sverige Rover
Brøttum speidergruppe 2
Bru sjøspeidergruppe 3
Bruddal Gruppe* - Danmark 1
Brumunddal speidergruppe 2
Bryndum* - KFUM - Danmark Rover
Bryne speidergruppe 3
Buaspeidarane 2
Bulow Gruppe* - KFUM-spejderne - Danmark 2
Bygdøy speidergruppe 4
Camp David - Essex Scouts - UK Rover
Charlottenlund speidergruppe 4
Cimbrerne Støvring* - DDS - Danmark 1
Compagnia Scacciapensieri* - CNGEI -Italy Rovere
DDS Skørping* - Danmark 3
De grønne Pigespejderne, Give* - Danmark 3
De Lilla pigespejderne* - Danmark Rover
Deeside Aberdeenshire* - Skotland 3
Delfinerne* - DDS - Danmark 3
Dige Gruppe Nykirke* - DSS - Danmark 3
Don Bosco - Scouts et Guides de France 3
Drammen MSK speidergruppe 2
Drøbak/Frogn speidergruppe 1
Egå gruppe* - De grønne pigespejdere - Danmark 2
Egebjerg* - KFUM - Danmark 3
Egersund FA speidergruppe 3
Egeskov Divisjon - Kerteminde - Danmark 2
Eik speidergruppe 4
Ekerhovd FA speidergruppe 1
Esbern Snare* - DDS - Danmark 2
Evje BK speidergruppe 2
Eyemouth Scouts - Skotland* 2
Fåberg speidergruppe 2
Fæstningsgruppen* - DDS - Danmark 1
Fagerstrand speidergruppe 1
Falken Kalmar* - Sverige 1
FDF Roverne* - FDF - Danmark Rovere
Fevang speidergruppe 4
Fevik 1. speidergruppe 3
Filip Gruppe* - KFUM Spejderne - Danmark 4
Finnish Contingent 1
Finnsnes MS speidergruppe 1
Fjerdum speidergruppe 2
Flammegruppe* - KFUM - Danmark 1
Flodhastarna* - SMU - Sverige 1
Flosta speidergruppe 3
Foldrøy speidergruppe 2
Follebu speidergruppe 2
Førde speidergruppe 2
Førdespeidarane 2
Fossekallen Tistedal speidergr. 3
Fossum Furuset KM-speidere 4
Fredrikstad FSK speidergruppe 2
Fredrikstad MS speidergruppe 2
Froland MSK speidergruppe 3
Furnes speidergruppe 2
Fynboerne* - Danmark Rover
Gadstrup* - DDS - Danmark Rover
Gallerne* - DDS - Danmark 1
Geels Gruppe* - DDS - Danmark 1
GibGob speidergruppe 4
Girl Guides Australia* 4
Girlguiding Aberdeen* - Skotland 3
Girlguiding Anglesey - UK 4
Girlguiding Ceredigion* - Girlguiding UK -UK 3
Girlguiding of NZ - New Zealand* 4
Girlguiding Scotland* Rover
Girlguiding Ulster* - Irland 3
Girlscouts SanDiego - USA 3
Gjerpen MSK speidergruppe 1
Gjøvik speidergruppe 4
Glesnes speidergruppe 1
Gnosjø Scoutkår* - Scouterna - Sverige Rover
Godeset speidergruppe 3
Grænsetroppen Padborg Gruppe* - DDS - Danmark Rover
Greater Yorkshire SSAGO* - UK 3
Grefsen 1 KFUK-KFUM 4
Gressvik speidergruppe 2
Grimstad FSK sjøspeidergruppe 3
Grünerløkka MS speidergruppe 4
Gruppe PSEKV
Gullbrandstorps scoutkår* - Sverige 3
Gustavs Engler* - Scouterna - Sverige Rover
Hå - Nærbø speidergruppe 3
Haderslev gruppe* - De Grønne Pigespejdere - Danmark 2
Hadstenspejderne* - Danmark 3
Hafslundsøy speidergruppe 3
Hakadal KFUK-KFUM speidere 4
Halden speidergruppe 3
Hana KFUK KFUM Speidere 3
Hanekinds scoutkår* - Sverige 1
Harald Hen Gruppen - DDS - Danmark 1
Harstadbotn MS speidergruppe 2
Haugesund MSK avd. Nord speidergruppe 2
Haugesund MSK speidergruppe 2
Hausspeidarane 1
Helsingborg Scoutkår* - Sverige Rover
Hemne speidergruppe 4
Hemnes speidergruppe 4
Hercules* 1
Herfølgespejderne* - DDS - Danmark 1
Hinna speidergruppe 3
Høietun speidergruppe 2
Høle KFUK-KFUM speidere 3
Holmenkollen - Riis speidergruppe 4
Holmestrand speidergruppe 4
Holstebro Gruppe* - Danmark 1
Hønefoss speidergruppe 4
Hong Kong Girl Guides Association* 3
Hørdum Gruppe - KFUM - Danmark 2
Horizons d'Ath* - Guides Catholiques de Belgique 1
Horten MS speidergruppe 4
Hortenspeiding 4
Hovedgård Gruppe* - Danmark Rover
Høvik Verk speidergruppe 3
Høybråten KFUK-KFUM-speidere 4
Hundvåg I speidergruppe 3
Hunnebergs KFUM scoutkår* - Sverige 1
Husøy sjøspeidergruppe 4
Hvitfelds Scoutkår* - Sverige 1
Hyggen speidergruppe 2
Ikast - KFUM-spejderne - Danmark 2
Israel Scouts* - National Hebrew Scouts Movement - Israel 3
Johannelunds Scoutkår* - Sverige 2
Kalbakken speidergruppe 4
Kama Scout Group* 4
Karl af Riise* - DDS - Danmark 2
Karna scoutkår* - Sverige 2
Kattem speidergruppe 4
Kaupanger speidergruppe 2
KFUM Avedøre Gruppe* - Danmark Rover
KFUM spejderne i Svenstrup* 4
KFUM spejderne i Vrå* - Danmark 4
Kirsebergs scoutkår* - Sverige 2
Kisa KFUK-KFUM 4
Kjellerup Gruppe* - KFUM - Danmark 2
Kjelsåsspeiderne 4
Kjølberg MS speidergruppe 2
Klæbu speidergruppe 4
Klan Troldbjerg* - KFUM - Danmark Rover
Klejtrup Gruppe* - KFUM spejderne - Danmark 4
Klit Division* - DDS - Danmark 2
Kloster spejderne* - DDS - Danmark 4
Knuden Aalborg* - Danmark Rover
Kolltveit BK speidergruppe 1
Kolsås KFUK-KFUM speidere 3
Kongerslev Gruppe* - KFUM - Danmark 4
Kongsvinger 2 speidergruppe 1
Konnerud speidergruppe 2
Kopervik speidergruppe 2
Kragerø speidergruppe 1
Kristiansand BK speidergruppe 2
Kristiansand FSK speidergruppe 2
Kristiansand MSK speidergruppe 2
Krokek - Scouterna - Sverige 4
Kvæfjord speidergruppe 2
Kverneland speidergruppe 3
Kyiv Guides* - Association of Ukrainian Guides 4
Lande speidergruppe 3
Langesø Klan* - DDS - Danmark Rover
Langsø Gruppe* - KFUM - Danmark 4
Lars Kruse Skagen Gruppe* - DDS - Danmark 4
Larsson's gang* - Umeå Scoutkår - Sverige 4
Leira speidergruppe 4
Lersøparkspejderne - DDS - Danmark Rover
Lerwick Sea Scouts* - Shetland 4
Lesja speidergruppe 2
Levring Gruppe* - KFUM - Danmark Rover
Lillehammer speidergruppe 2
Lillesand speidergruppe 2
Lillestrøm MS speidergruppe 4
Lillestrøm Skedsmo speidergruppe 4
Lindesnes KFUK-KFUM speidere 2
Longship group, 41. Oslo Ullevål sp.gr. 4
Lørenskog FSK Kurland speidergruppe 4
Lørenskog Syd speidergruppe 4
Madla speidergruppe 3
Madlamark KFUK-KFUM 3
Manglerud speidergruppe 4
Medkila speidergruppe 2
Melhus speidergruppe 4
Meling speidergruppe 2
Mjølner speidergruppe 2
Mjøndalen MSK speidergruppe 2
Moldespeiderne 3
Myrvoll speidergruppe 1
N-girls - Aserbaijan 4
Nadderud speidergruppe 3
Nannestad 1. speidergruppe 4
Naustdal speidergruppe 2
Navan Road Scouts - Irland 4
Nes Ådal I speidergruppe 4
Nes-Årnes speidergruppe 4
Nesøya sjøspeidergruppe 3
Nibe spejderne* - DDS - Danmark 4
Nissebanden - DDS - Danmark Rover
Nittedal Speidergruppe 4
Nordberg KFUK KFUM 4
Nordby 1. speidergruppe 1
Nordfjordeid speidergruppe 2
Nordseter FSK speidergruppe 4
Norheimsund speidergruppe 1
Nørreå* - KFUM - Danmark 4
Notodden speidergruppe 4
Odder Gruppe, region Kattegat* - Danmark 2
Oppdal 2 Pionerene speidergruppe 4
Oppegård speidergruppe 1
Os-Kolskogen speidergruppe 1
Oseberg speidergruppe 4
Oslo Central MS speidergruppe 4
Øståsen MS speidergruppe 1
Østby MSK speidergruppe 2
Østre Toten speidergruppe 4
Otterup gruppe - Danmark Rover
Pfadfinder Wien 14 "Mount Kenya" Rover
Pfadfindergruppe Rohonczy Oberpullendorf* - Austria Rover
Pfadi Pio Schirmerturm* - Sveits 1
Pigespejderne i Tårnby* - De Grønne Pigespejdere - Danmark 4
Porsgrunn FA speidergruppe 1
Porsgrunn FSK speidergruppe 1
Rælingen speidergruppe 4
Rakkestad speidergruppe 3
Randaberg I speidergruppe 3
Randaberg KFUK-KFUM speidere 3
Rårup gruppe - KFUM Danmark 3
Ringsaker speidergruppe 2
Ringsted Gruppe* - DDS - Danmark 4
Ris KFUK-KFUM-speidere 4
Riska speidergruppe 3
Rjukan speidergruppe 4
Røa 2 4
Rødøy FSK speidergruppe 3
Rognan FSK speidergruppe 4
Rolvsøyspeiderne 2
Røros speidergruppe 2
Rosendal speidergruppe 2
Rougsøgruppe* - DDS - Danmark 4
Rovernes Beredskapsgruppe Rogaland 3
Røyken speidergruppe 2
Saarlouis Beaumarais* - DPSG - Germany Rover
Sætre speidergruppe 2
Sakskøbingspejderne* 2
Saltum Gruppe* - Danmark Rover
Sandnes MS speidergruppe 3
Sandsli speidergruppe 1
Sarpsborg FSK speidergruppe 3
Scout Club Split* - Croatia 2
Scout Crew* - Danmark STAB
Scout de Grand-Rechain - Belgium* Rover
Scout troop 712* - USA 4
Scouterna Vastmanland* - Sverige 1
Scoutkår Gripen* - Sverige 2
Scouts Brakel* - Belgium 4
Sct. Bernhard Gruppe - KFUM - Danmark 4
Sct. Clemens* 4
Sct. Johannes Gruppe* - KFUM-spejderne - Danmark Rover
Sdr. Omme* - DDS - Danmark 4
Seewadel - Sveits 2
Sexdrega scoutkår* - Sverige 3
Siggerud speidergruppe 1
Siljan MSK speidergruppe 1
Sjernarøy speidergruppe 3
Skals gruppe* - KFUM - Danmark 3
Skånevikspeidarane 2
Skår speidergruppe 2
Skarnes 1 speidergruppe 1
Skien FA speidergruppe 1
Skivegruppen* - DDS - Danmark 2
Skjetten speidergruppe 4
Skovgruppen* - DDS - Danmark 1
Slagelse Gruppe* - De Grønne Pigespejderne - Danmark 1
Slangerup - KFUM - Danmark 1
Snarøen sjøspeidergruppe 3
Snejbjerg KFUM - Danmark 3
Sokna speidergruppe 4
Solberg speidergruppe 2
Songdalen FSK speidergruppe 2
Spartanerne* - Danmark 3
Spejder Alliancen* - Danmark Rover
Spydeberg speidergruppe 3
St Oliver's Scout Group - Ireland 4
St-Bernard* - Belgium 4
Stamm St. Anna Stahle* Rover
Starup Gruppe* - DDS 1
Stavanger MSK speidergruppe 3
Steinsvik KFUK-KFUM 1
Stifinderne Kastrup* - Danmark 4
Stjørdal speidergruppe 4
Strand Jørpeland speidergruppe 3
Sula FSK speidergruppe 1
Sykkylven speidergruppe 1
Systrond speidergruppe 2
T-Banen KFUK-KFUM speidere 4
Taastrup* - Danmark 3
Tallhagens Scoutkår* - Sverige 3
Tåsen speidergruppe 4
Tasta KFUK/KFUM 3
Tasta speidergruppe 3
Thorolf - DDS - Danmark* 1
Tjøme speidergruppe 4
Tjørringspejder* 3
Tollereds scoutkår* - Sweden 3
Tomter speidergruppe 3
Tønsberg speidergruppe 4
Tranby speidergruppe 2
Trøgstad speidergruppe 3
Tromsøya speidergruppe 1
Trondheim 8. sjøspeidergruppe 4
Trondheim FSK speidergruppe 4
Tullebøll Gruppe* - DDS - Danmark 4
Uburhedleren KFUK-KFUM 3
Ullern speidergruppe 4
Ulriken speidergruppe 1
Vågsbygd FSK speidergruppe 2
Vannareid speidergruppe 1
Vanvikan speidergruppe 4
Varden KFUK-KFUM speidere 3
Vennesla BK speidergruppe 2
Vestby speidergruppe 1
Vestre Gausdal speidergruppe 2
Vestre Røyken speidergruppe 2
Vetlanda Scoutkår* 2
Videbæk gruppe* 4
Vigge Gruppe* - DDS - Danmark 1
Vikhamar speidergruppe 4
Virum-Sorgenfri gruppe - KFUM - Danmark 1
Vollsjö Scoutkår* - Sverige 2
Vorbasse gruppe* - De grønne pigespejdere - Danmark 2
West Division Senior Section*, West Lothian, Scotland 4
Windir - KFUM - Danmark 3